Chociaż seriale animowane skierowane do dzieci, świętują zawsze wysokie oglądalności, to twórcy Świnki Peppy poszli o krok dalej. Tym razem będziemy mogli zagrać w nową odsłonę gry o tej animowanej postaci ze świata dzieci. Wraz z rozwojem konsol do grania, narodziły się nowe pomysły na kolejne serie ulubionej postaci z Bajki „Świnka Peppa”. Zobacz z czym wiążą się nowe zmiany.

Najnowsza gra skierowania do nowych konsol ma tytuł „Moja przyjaciółka Świnka Peppa”, która oddaje ducha wspaniałej bajki dla dzieci. Będą się nią cieszyli zarówno posiadacze konsoli natywnej jak i ci, którzy zainwestowali w konsole typu PS5 czy Xbox Series X/S. Twórcy zwiastuna nazwali go „next gen trailer”. Być może dlatego, że jest to kolejna odsłona, tylko, że tym razem zaprojektowana pod nową generację sprzętową. A to oznacza więcej ciekawych funkcji.

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem pada DualSense i systemu aktywności, to nowa gra o Peppie zaadresowana na PlayStation 5 będzie zawierała w sobie obie te funkcje. Dodać do tego szybki czas ładowania się gry oraz dwa tryby działa i otrzymujemy wspaniałą rozrywkę dla dziecka, a wiec również dla nas. Tryby te, to: zabawowy z wysoką jakością w 4K oraz wydajnościowy z lepszą rozdzielczością 1080p i 60FPS. Prawda, że to robi wrażenie?

Skrócone wczytywanie i szybkie wznawianie to prawdziwie nowe funkcje, które wiele wnoszą do świata gier dla dzieci. Zbliżają go do coraz lepszych gier dla dorosłych. Model Series S umożliwia grę w trybie wydajnościowym.

Świnka Peppa jest coraz lepsza, a gry na jej podstawie rzadko sobie radzą z ulepszeniami. Tak też jest ze sprzętem nowej generacji. Jednak twórcy postarali się też o wersję natywną, a to pozwala wielu osobom na wspaniałą rozrywkę bez najnowszej technologii.

Źródło: eurogamer.